Ranking kredytów gotówkowych – styczeń 2018

Jeżeli skończyły Ci się pieniądze a masz w planach zorganizować imprezę z okazji rocznicy ślubu twoich rodziców, możesz wybrać najlepszą ofertę kredytu gotówkowego na styczeń 2018 r. Zakładając, że potrzebujesz na ten cel ok. 4000 zł i zobowiązanie spłacić w ciągu 6 miesięcy, najkorzystniejsza będzie dla Ciebie oferta, którą przedstawia Alior Bank.

Dzisiejszy ranking kredytów gotówkowych oprę o powyższe wytyczne, dotyczące kwoty kredytu i czasu jego spłaty. Wezmę pod uwagę najniższą ratę kredytu i najmniej formalności przy jego załatwianiu.
Na szczycie rankingu Alior Bank, który proponuje kredyt z ratą, w wysokości 676 zł, przy RRSO na poziomie 5,12%. Większość formalności załatwisz online. Klienci cenią Alior Bank za szybką decyzję kredytową.

Drugie miejsce w rankingu dla BGŻ BNP Paribas, gdzie rata kredytu wyniesie 688 zł, a oprocentowanie 5,49%. RRSO w kredycie BGŻ BNP Paribas wynosi 11,19%.
Trzecie miejsce przyznałem Citi Handlowemu. Wprawdzie rata wyniesie
722 zł, jednak zasługuje na swoje miejsce, ze względu na stosunkowo niskie oprocentowanie 5,99%. RRSO wynosi 32,08%.

Na czwartym miejscu umieściłem Credit Agricole. W ofercie tego banku, rata kredytu w powyższym przypadku wyniesie 763 zł, przy RRSO na poziomie 60,2% i oprocentowaniu 6%.
Piąte, ale jakże zasłużone miejsce dla T-Mobile Usług Bankowych, w których rata kredytu wyniesie 755 zł, przy RRSO na poziomie 54,18%
i oprocentowaniu 6,90%. Zaletą tego kredytu jest szybka decyzja banku oraz dostępność wniosku mobilne.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *