Ranking kredytów hipotecznych – listopad 2017

Najnowszy ranking kredytów hipotecznych to subiektywne zestawienie propozycji produktów finansowych, które oferują najlepsze możliwości sfinansowania domu lub mieszkania w listopadzie 2017.

1. PKO BP – Kredyt hipoteczny

W PKO Banku Polskim liczyć można na w pełni negocjacyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego przypadku Dofinansowanie nawet 90% wartości nieruchomości branej pod kredyt. Długi okres maksymalny kredytowania, nawet do 35 lat. Pożyczkobiorca może wykorzystać odroczenie spłaty pojedynczej raty raz w roku. Ograniczone do minimum formalności, brak konieczności dołączania odpisu z księgi wieczystej.

2. Bank Millenium – Kredyt hipoteczny

W Banku Millennium istnieje możliwość sfinansowania nawet 90 wartości mieszkania lub domu. Kolejną zaletą są bardzo niskie marże dla klientów wewnętrznych. Wadą może być konieczność wykupienia polisy na życie i wymagane ubezpieczenie od zdarzeń losowych. Istnieje możliwość honorowania polisy z własnej instytucji.

3. Alior Bank – Kredyt hipoteczny

W Alior Banku dofinansowanie maksymalne wynosi do 80% całkowitej wartości nieruchomości. Maksymalny okres kredytowania to 30 lat. Prowizja naliczana przez Alior Bank wynosi od 2,00% do 5,00%. Wstępna decyzja kredytowa nawet w dobę od momentu wysłania prośby kredytowej. Niska marża promocyjna – zaledwie 1,99%. Możliwość odroczenia spłaty przez 6 miesięcy w roku, do 5 lat włącznie.

4. ING Bank Śląski – Kredyt hipoteczny

Okres kredytowania wynosi maksymalnie 35 lat. Szeroki zakres możliwości kredytowych i bezpłatna pomoc ze strony doradców. Niska marża i prowizja – zaledwie 2,1% oraz 1,90% to dodatkowe zalety oferty przygotowanej przez ING Bank Śląski.

5. Bank Citi Handlowy – Kredyt hipoteczny

Oprocentowanie kredytu hipotecznego w Banku Citi Handlowym zależy od procentowej stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego. Jej wartość jest zmienna, co pozostaje nie bez wpływu na treść umowy. Marża uzależniona jest od różnych czynników indywidualnych, na przykład historii kredytowej i wartości kredytu.

Dodaj komentarz