Ranking kredytów gotówkowych – styczeń 2018

Jeżeli skończyły Ci się pieniądze a masz w planach zorganizować imprezę z okazji rocznicy ślubu twoich rodziców, możesz wybrać najlepszą ofertę kredytu gotówkowego na styczeń 2018 r. Zakładając, że potrzebujesz na ten cel ok. 4000 zł i zobowiązanie spłacić w ciągu 6 miesięcy, najkorzystniejsza będzie dla Ciebie oferta, którą przedstawia Alior Bank.

Dzisiejszy ranking kredytów gotówkowych oprę o powyższe wytyczne, dotyczące kwoty kredytu i czasu jego spłaty. Wezmę pod uwagę najniższą ratę kredytu i najmniej formalności przy jego załatwianiu.

Na szczycie rankingu Alior Bank, który proponuje kredyt z ratą, w wysokości 676 zł, przy RRSO na poziomie 5,12%. Większość formalności załatwisz online. Klienci cenią Alior Bank za szybką decyzję kredytową.

Drugie miejsce w rankingu dla BGŻ BNP Paribas, gdzie rata kredytu wyniesie 688 zł, a oprocentowanie 5,49%. RRSO w kredycie BGŻ BNP Paribas wynosi 11,19%.

Trzecie miejsce przyznałem Citi Handlowemu. Wprawdzie rata wyniesie 722 zł, jednak zasługuje na swoje miejsce, ze względu na stosunkowo niskie oprocentowanie 5,99%. RRSO wynosi 32,08%.

Na czwartym miejscu umieściłem Credit Agricole. W ofercie tego banku, rata kredytu w powyższym przypadku wyniesie 763 zł, przy RRSO na poziomie 60,2% i oprocentowaniu 6%.

Piąte, ale jakże zasłużone miejsce dla T-Mobile Usług Bankowych, w których rata kredytu wyniesie 755 zł, przy RRSO na poziomie 54,18% i oprocentowaniu 6,90%. Zaletą tego kredytu jest szybka decyzja banku oraz dostępność wniosku mobilne.

Dodaj komentarz