Ranking ofert kredytów gotówkowych w lutym 2019

Kredyt gotówkowy to bardzo często doskonałe rozwiązanie dla wielu osób, które nagle utraciły płynność finansową. Powinniśmy pamiętać, że wspomniany kredyt możemy otrzymać bardzo szybko. Jednak takie rozwiązanie często może nas nieco kosztować, dlatego warto zadbać o to, aby wybrać dla siebie jak najlepszą ofertę. Zatem na jaki kredyt gotówkowy warto się zdecydować? Oto porównanie kredytów gotówkowych w lutym 2019 roku.

Zdecydowanie wzięcie kredytu gotówkowego powinno być bardzo przemyślanym rozwiązaniem, ponieważ często wiele osób nie radzi sobie ze spłatą kredytu. Dlatego tak istotne jest dostosowanie spłat odpowiedniej wysokości rat takich kredytów gotówkowych.

W naszym rankingu przedstawiamy trzy propozycje ofert, które bazują właśnie na wysokości spłacanej co miesiąc raty, przy założeniu kredytu gotówkowego w wysokości 20 000 złotych, na okres spłaty maksymalnie 48 miesięcy.

Pierwszą propozycją jest oferta Alior Banku. W tym przypadku prowizja wynosi 0%, a miesięczna rata tylko 479,21 złotych. Na drugim miejscu znajduje się oferta Santander banku, ponieważ rata w przypadku tej oferty co miesiąc będzie wynosiła 487,42 złote. Z kolei w trzecim przypadku, korzystając z oferty banku Citi Handlowy, do spłaty co miesiąc będziemy mieć 497,59 złotych. Warto przeanalizować naszą możliwość spłat przed wzięciem kredytu.

Dodaj komentarz